Poděkování za Tříkrálovou sbírku

Ahoj!
Jestli jsi s námi letos byla koledovat na Tříkrálové sbírce, odměnou Ti je určitě dobrý pocit. A navíc si pro nás Charita Ostrava nachystala ještě něco dalšího.

BRUSLENÍ 22. 2. NA ZIMNÍM STADIONU V OSTRAVĚ – PORUBĚ
Sraz: 14:00 na šenovském nádraží
Návrat: 17:39 tamtéž
S sebou: vlastní brusle (na místě bude možnost si je půjčit za 70,-), teplé oblečení, průkazku dětí do 18 let s fotkou, kartičku zdravotní pojišťovny, odisku se zónami 77 nebo 78 (pokud máš) nebo elektronickou peněženkou, pití, může být i svačinka
Cena: platit budeme pouze dopravu – vlak ze Šenova do Svinova (20,-) a autobus ke stadionu (pokud nemáš zóny 77 nebo 78, stačí dvě desetiminutové jízdenky), případně půjčovné bruslí
Na bruslení je nutné se přihlásit, a to nejpozději do 16. 2. na adresu hedvikasladkova1@gmail.com.
Případné dotazy směřuj také tam, nebo na číslo 776 464 995 (Hedvika Sládková – Delfi).

FILM 29. 2. V KINĚ VESMÍR V OSTRAVĚ
Na tuto akci společně nepojedeme, ale můžete se tam vydat samy, nebo s rodiči. Je na výběr ze dvou filmů:
Tajný život mazlíčků – od 9:30
Mia a bílý lev – od 11:30
Na filmy se přihlašuje koordinátorce Tříkrálové sbírky v Ostravě – paní Veronice Curylové nejpozději do 17. 2. na email veronika.curylova@charita.cz nebo SMS zprávou na číslo 733 676 692. Napište, na který z filmů půjdete a kolik vás bude.
Obě dvě akce jsou určeny pro ty, kteří koledovali na Tříkrálové sbírce, i pro jejich doprovod. Je možné se zúčastnit bruslení i kina. Pokud bys chtěla jet na bruslení s rodiči po vlastní ose (autem, letadlem, prostě jinak než s námi ☺), přihlaste se také Veronice Curylové na mail veronika.curylova@charita.cz nebo na číslo 733 676 692 a napište jí, kolik vás pojede.
Pokud bys měla jakékoliv nejasnosti, obrať se na Delfi – Hedviku Sládkovou – 776 464 995, hedvikasladkova1@gmail.com

Těšíme se na Tebe ☺
Elmano vedení