17. 6. 2018

Samotné přihlášení k administraci

Stačí za adresu našich stránek napsat /login (neboli senov.skauting.cz/login).
Tuto adresu si zapamatuj, nebo ulož mezi záložky. Na přihlašovací stránce pak stačí kliknout na tlačítko „Přihlásit se přes SkautIS“, vyplnit své údaje a přihlásit se.

Tak a jsi přihlášen.

Kde to jsem?!

Web běží na systému WordPress. Pokud již tento redakční systém znáš je to velká výhoda! Pokud ne, tak nevěš hlavu a čti dál 😉

O tom, že jsi přihlášen, tě ujistí tmavá lišta v horní části stránky. Zde se můžeš i odhlásit přesunutím kurzoru na své jméno, popřípadě upravit stránku, na které se nacházíš.

Hned bych chtěl upozornit, že stránky jsou rozděleny do rubrik, které pomyslně rozdělují příspěvky jednotlivých oddílů. Prosím, snaž se nezasahovat do stránek a příspěvků, které nepatří do tvého oddílu a zároveň nezapomeň přiřadit každý nový článek do rubriky tvého oddílu.
Nový příspěvek a jeho přiřazení do rubriky:
 Přehled příspěvků a jejich filtrování podle rubriky:

Pokud na toto budeš pamatovat, nemělo by se stát nic, co by ovlivnilo příspěvky jiných jednotek.

To by snad mělo být vše, co je na našem WordPressu unikátní. Jelikož WordPress je jeden z nejrozšířenějších redakčních systémů, je velké množství článků a videí s návody. Například stránky https://www.wplama.cz/wordpress-gutenberg/ kde je popsán nový blokový editor, který máme na stránkách.

Popřípadě není složité se zeptat strýčka Googla. A pokud na tebe strýček Google vyprskne spoustu informací, které nepomůžou napiš email Dankovi nebo Stáňovi.