Skautské středisko Šenov pořádá v pátek 25. ledna 2019 v restauraci Horakůvka svůj již X. ročník skautského plesu. Letošní večer bude inspirován televizním pořadem StarDance. Na ples je vhodné obléct si formální společenský oděv.

Těšit se můžete třeba na živou kapelu, bohatou tombolu, zábavný program, fotokoutek a taneční parket čekající na Vás. Výtěžek z plesu poputuje na charitativní projekt, který společně vybereme v průběhu večera.

Už máte lístek pro sebe a své blízké? Letos nově je možné rezervovat lístky právě na této stránce. Za cenu 150 Kč si můžete objednat lístek až do konce roku 2018. Od 1. ledna do 18. ledna bude lístek za 200 Kč, na místě bude možné zakoupit lístek pouze, pokud nebudeme mít vyprodáno, a to za 250 Kč.

K lístku si můžete přiobjednat i chutnou večeři za 140 Kč. Letos máme na výběr ze dvou jídel: kuřecí prso špikované sušeným rajčetem a bazalkou, pečené brambory, bylinkový dip nebo vepřový steak z krkovice, pepřová omáčka, šťouchané brambory.

Koupit si lístky!

Nevíte, kde po plese složit hlavu, když to domů máte daleko? Nabízíme ubytování v našich klubovnách, kde můžete přečkat noc v teple svých spacáků. Klubovny najdete na adrese Kostelní 128, Šenov. V případě zájmu nás kontaktujte, prosím, na čísle 774 853 970 nebo emailu ana.marencakova@gmail.com (Anna Marenčáková – Karot).

Košík