Vánoční výprava

VÁNOČNÍ VÝPRAVA 2018

Termín:        14. 12 – 16. 12. 2018 (pátek – neděle)

Místo:          Turistická základna Nýdek – Hluchová – jedná se o velkou budovu, vytápěnou plynem, pokoje s poschoďovými postelemi, společenskou místností, jídelnou, kuchyní.

Turistickou základnu vlastní DDM Třinec.

Odjezd:         V pátek 14. 12. 2017 v 16.00 hodin od klubovny. (sraz v 15.45 hodin)

(pojedeme objednaným autobusem)

Návrat:        V neděli 16. 12. 2018 ke klubovně v 16.00 hodin.

S sebou:       Teplé oblečení, nepromokavé boty, rukavice, čepice, pyžamo, přezůvky, oddílový zpěvník (kdo má), čelovku nebo baterku do malého baťůžku, malá hotovost – cca do 100,- Kč, hygienické potřeby (i toaletní papír), zápisník, tužka, uzlovačka, vánoční dárek, trochu cukroví, malá plastová láhev 0,5 l.

Vlastní jídlo na pátek (společná bude až snídaně v sobotu). Průkazku pojištěnce – bude se vybírat při odjezdu. Kdo vlastní pálku na stolní tenis, nechť ji vezme s sebou (i míček).