Ohlédnutí za táborem 2018

Letní tábor 4. skautského oddílu

Již tradičně první tři týdny prázdnin trávili členové 4. skautského oddílu v Beskydech na Čeladné – Podolánkách. Uprostřed přírody           bez jakéhokoliv signálu či dalších vymožeností současné doby jsme trávili společně čas a zažívali spoustu krásných chvil. Po tuto dobu       jsme se ocitli v zemi Narnie, kde doposud vládla zlá ledová královna, která zajala také Lucii, Zuzanu, Petra a Edmunda a celou zemi pokryla mrazivým ledem. Našim úkolem bylo osvobodit sourozence, zachránit celou Narnii a zbavit zemi ledu. Záchrana nebyla vůbec snadná, ale společně jsme osvobodili Narnii i sourozence, pomohl nám i lev Aslan. Za tuto snahu a úsilí jsme také byli odměněni. Počasí sice nebylo ideální, ale nám to vůbec nevadilo a opravdu jsme si to užili, zapalovali jsme tři táborové ohně, z nichž jeden byl slavnostní slibový oheň, kde nechyběli ani rodiče. Jezdili jsme na lanovce, utkali se v různých turnajích, hráli hry v lese či na louce, zpívali,…. prostě toho bylo hodně!  Už nyní se těšíme, až se v září opět všichni sejdeme a zahájíme společně další skautský  rok. Za 4. skautský oddíl Mgr. Radmila Sulková ( Žába)