Vánoční výprava 2017

VÁNOČNÍ VÝPRAVA 2017

Termín:        15. 12 – 17. 12. 2017 (pátek – neděle)

Místo:          Turistická základna Nýdek – Hluchová – jedná se o velkou budovu, vytápěnou plynem, pokoje s poschoďovými postelemi, společenskou místností, jídelnou, kuchyní.

Turistickou základnu vlastní DDM Třinec.

Cena:           350,- Kč (částka se bude vybírat na schůzkách v říjnu a v listopadu

do 10.11.2017) nebo můžete zaslat částku na účet:

2300197510/ kód banky 2010

(variabilní symboly uvedeny v souboru v příloze)

při platbě na účet do poznámky prosím uveďte:

04/ Vánoční výprava – jméno a příjmení dítěte

Odjezd:         V pátek 15. 12. 2017 v 16.00 hodin od klubovny.

(pojedeme objednaným autobusem)

Návrat:        V neděli 17. 12. 2017 ke klubovně v 16.00 hodin.

S sebou:       Teplé oblečení, nepromokavé boty, rukavice, čepice, pyžamo, přezůvky, oddílový zpěvník (kdo má), čelovku nebo baterku do malého baťůžku, malá hotovost – cca do 100,- Kč, hygienické potřeby (i toaletní papír), zápisník, tužka, uzlovačka, vánoční dárek, trochu cukroví, malá plastová láhev 0,5 l.

Vlastní jídlo na pátek (společná bude až snídaně v sobotu). Průkazku pojištěnce – bude se vybírat při odjezdu.

Starší členové oddílu (tedy VŠICHNI skautky a skauti a roveři, rangers ) si vezmou navíc spacák a karimatku!                                                           Na všechny se těšíme my a také Ježíšek