Tři králové

Ahoj,

tento rok bude jako každý rok probíhat v našem městě Tříkrálová sbírka. Přinášíme Ti možnost zúčastnit se této akce, čímž pomůžeš potřebným lidem a zbavíš se přebytečných kil z Vánoc.

Dostav se 7.1.2017 v 8:30 k Rozbrojům (Těšínská 454, Šenov). Rozchod bude přibližně v 13:00 tamtéž.

S sebou budeš potřebovat: královský plášť (obvykle zhotovený z prostěradla sepnutého zavíracím špendlíkem (prostě zicherkou)), možná i něco na jídlo a pití.

Omluvy jsou nově řešeny pomocí systému shtroodle [štrůdl], ve kterém rodiče jednoduše kliknou, jestli daný člen jde, nebo nejde.

Pokud vám email se shtroodlem nepřišel, prosím zkontrolujte záložku se spamem. Bohužel u většiny poskytovatelů emailu je tomu emailu automaticky přiřazena nálepka spamu.V případě že náš shtroodle email naleznete ve spamech, zrušte u toho emailu označení spam a příště Vám tento email přijde již do normální příchozí pošty.

Kontaktní osoba je Bohouš (Bohuslav Šín) – tel. 735 501 999, e-mail: skaut@boprograms.eu

Těšíme se na tebe!