Betlémské světlo

Nazdar Světlonoši!

Každý rok je v Betlémě na Vánoce zažehnut oheň, který se začne okamžitě šířit do celého světa. Jako sluneční paprsky. Do tohoto šíření světla jsou zapojeny stovky skautů především z Evropy a my mezi ně patříme také.

Přijď podpořit tuto novodobou vánoční tradici a rozdávej světlo světu!

Kdy: Štědrý den (tj. Sobota, 24.12. 2016) 9:00 – 12:00

Kde: Šenov náměstí, prodejna Hruška

S sebou: Kroj, teplé oblečení a pití

Upozornění: Tato akce je dobrovolná, takže pokud se ti nechce, nechoď. Ale máš-li čas a chuť, přihlas se na níže uvedený mail jedním, zcela libovolným slovem a určitě přijď. Omluvenek pro tentokrát není třeba.

Kontaktní osoba: George (Jiří Drozd)

jiridrozd33@gmail.com

+420731389373

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *