Říjnová oddílovka SKAUTKY

 

Říjnová oddílovka 7.10.2016        

 Na vědomost se dává všem skautkám-trosečníkům, že říjnová oddílovka proběhne mimo klubovnu! Musíme přece prozkoumat ostrov, na kterém jsme ztroskotali!

 Sejdeme se tedy 7.10. v 17:30 na autobusové zastávce Škrbeň a odtud se společně vydáme na prozkoumat nedalekou louku. Schůzku ukončíme v obvyklý čas, a to v 19:20 opět na Škrbni. S sebou si kromě tradičního kroje a dalšího vybavení vezmi navíc ještě nějaký reflexní prvek. Pokud by hrozil drobný deštík, nezapomeň na pláštěnku. Pokud bude ale počasí, že by psa nevyhnal, natož skautku J, nikam vás vyhánět nebudeme a zůstaneme pěkně v teplíčku v naší klubovně. V takovém případě bychom vám daly včas vědět.

 Jestli se naší výzkumné expedice nezúčastníš, nezapoměň se prosím omluvit na mail omluvy.elmano@gmail.com

 Jestli ti něco není jasné, obrať se na Delfi- Hedviku Sládkovou, hojaspi@gmail.com nebo taky 776 464 995

   Těšíme se na všechny dobrodruhy J

                                                                      Vedení Elmana

 

Tento záznam byl publikován v Novinky . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *