Říjnová oddílová výprava

 

Říjnová oddílová výprava

Kdypak? 14. – 16. 10. 2016

Kampak? Do Vrbna pod Pradědem

Kdepak sraz? 14. 10. 2016 na nádraží v Šenově v 15:55

Kdypak se navrátíme? 16. 10. 2016 na nádraží do Šenova v 17:44

Co s sebou? 250 kč, spacák s karimatkou, kopii kartičky zdravotní pojišťovny, jídlo (viz níže), pláštěnku, dobré boty na ven, pohodlné oblečení do budovy i na ven + papučky, spací oblečení, hygienické potřeby, papír, tužku a KPZtku+ cestičku, stezku či nováčka. Jestli máš oddílové tričko, vezmi si ho na sebe spolu s krojem.

Papů? páteční večeři, buchtu od maminky (na sobotní snídani), 3 rohlíky, 3 krajíce chleba, mrkev, 1 kus zeleniny, 2 menší brambory, jablko, 2 kusy ovoce, paštika (malá), trojúhelníček taveného sýra, tatranka, 4 sáčky čaje

Pokud nebudeš moct jet, dej nám, prosíme, co nejdříve vědět naomluvy.elmano@gmail.com (NUTNÉ! DÍKY! :))

Své dotazy směřuj nakori.drozdik@gmail.comnebo 739 864 736 (Kori).

 Těšíme se na Tebe! Tvé Elmano vedení 🙂

P.S. Tato výprava je určena pro holky z 2. třídy ZŠ  a starší.

 

Tento záznam byl publikován v Novinky . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *