Ivančena 2016

Vážení rodiče, milí členové oddílu,

zveme Vás tímto na tradiční výšlap ke skautské mohyle Ivančena a možná i dál. Vyžehlete si své krojové košile, našijte nášivky a třeba si i připravte kamínky. Ptáte se proč? Přečtěte si informace o této tradici.

Výpravu započneme v sobotu 23.4. v 7:00 (vlak odjíždí 7:09 !!!) na vlakové zastávce Šenov a ukončíme 17:44 na stejném místě. V případě nepříznivého počasí se vrátíme vlakem v 16:14.

Půjdeme v krojích, které doplníme podle počasí, a ve vhodné obuvi! Do batůžku si nezapomeňte zabalit pláštěnku, pořádnou svačinu a pití, přibližně stokorunu na cestu a suvenýry a taky psací potřeby (blok + prupiska).

Skauti a skautky půjdou v případě pěkného počasí dále na Lysou horu, ale i přes to se vrátíme společně.

Těšíme se!
Danek

Tento záznam byl publikován v Infomaily . Uložit odkaz do záložek.