Aprílová výprava

APRÍLOVÁ VÝPRAVA

Kdy? 1. 4. 2016 – 3. 4. 2016

Kam? Do krásného Příbora na nedalekou skautskou základnu.

Sraz? V pátek v 17:00 na vlakovém nádraží v Šenově (odjíždíme v 17:13)

Návrat? V neděli 15:44 zase na nádraží do Šenova

Co s sebou? 300 Kč, spacák s karimatkou, kopii kartičku zdravotní pojišťovny, jídlo (viz níže), pláštěnku, dobré boty na ven, pohodlné oblečení do budovy i na ven + papučky, spací oblečení, hygienické potřeby, papír, tužku a KPZtku. Jestli máš oddílové tričko, vezmi si ho na sebe spolu s krojem.

Jídlo: vlastní večeři na pátek, kousek buchty, tatranku a 1 ks nějakého ovoce, 4 sáčky čaje, 2 kusy nějaké zeleniny (mrkev, okurka, rajče, paprika…), 2 krajíce chleba, rohlíky (kolik sníš na snídani).

Pokud nebudeš moct jet, dej nám, prosíme, co nejdříve vědět naomluvy.elmano@gmail.com (NUTNÉ! DÍKY! :))

Své dotazy směřuj najanca.pastrnakova@gmail.comnebo 732860748 (Oři).

Budeme Tě na nádraží čekat, Tvé Elmano vedení 🙂

P.S. Tato výprava je určena pro holky z 2. třídy ZŠ  a starší. 

Tento záznam byl publikován v Novinky . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *