Tříkrálová sbírka

Tříkrálová s(z)bírka
 
Nazdar bratře,
 
Královská garda s(z)běračů (tj. oddílová rada) se usnesla nad tím, že nabere nové švarné jinochy pro důležitý úkol a ty máš právě teď možnost se přidat!
 
V sobotu 8. Ledna​v 8:30 ​ráno se naše Garda sejde v domácím táboře (tj. bydliště) našeho oddílového správce s(z)běru (tj. vůdce oddílu) a odtamtud vyrazíme na Královský s(z)běr (tj. tříkrálová sbírka).
 
Z výbavy budeš potřebovat pouze plášť​(tj. bílé prostěradlo) ​+ spínací špendlík a​ svačinu + teplý čaj ​přímo úměrný délce akce. Královské koruny budou dodány. Funkční fotoaparát doporučen (zahrajeme si totiž takovou hru…)
 
Předpokládaný konec s(z)běru okolo 13:00 a​pro ty méně znalé zde uvádím adresu domácího tábora našeho oddílového správce s(z)běru: ulice Slepá​, č.1298 ​(tj. druhá ulice pod školou na Podlesí, první dům vpravo).
 
V případě jakýchkoliv nejasností a problémů (týkajících se této akce!) volejte “Hoří!”
Omluvenky posílejte na: omluvy.enter@gmail.com
Hlavní Královský S(z)běrač (tj. kontaktní osoba): Jiří Drozd – George (tel. 731 389 373, e­mail: jiridrozd33@gmail.com)
 
Uvítáme každou posilu do naší Královské s(z)běračské gardy! Těšíme se na Tebe!

Tento záznam byl publikován v Novinky . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *