VÁNOČNÍ VÝPRAVA 2015

 

Termín:        18. 12 – 20. 12. 2015 (pátek – neděle)

Místo:          Turistická základna Nýdek – Hluchová – jedná se o velkou budovu, vytápěnou plynem, pokoje s poschoďovými postelemi,    společenskou místností, jídelnou, kuchyní.

Turistickou základnu vlastní DDM Třinec.

Odjezd:         V pátek 18. 12. 2015 v 16.00 hodin od klubovny.

(pojedeme objednaným autobusem) 

Návrat:        V neděli 20. 12. 2015 ke klubovně v 16.00 hodin.

S sebou:       Teplé oblečení, nepromokavé boty, rukavice, čepice, pyžamo, přezůvky, hygienické potřeby (i toaletní papír), zápisník, tužka, uzlovačka, vánoční dárek (děti si měsíc předem budou na schůzce losovat toho, komu budou dávat dárek, zatím tedy nic nekupujte, taky se více cení dárek vyrobený), trochu cukroví. 

Vlastní jídlo na pátek (společná bude až snídaně v sobotu). Průkazku pojištěnce – bude se vybírat při odjezdu. 

Starší členové oddílu (tedy skautky a skauti a roveři, rangers ) si vezmou navíc spacák a karimatku!                                                                Na všechny se těšíme my a také  Ježíšek.

Cena:            350,- Kč

 

 

Tento záznam byl publikován v Infomaily . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *