„“Hotel Transilvánie 2“ „

Ahoj všichni. V pátek 2.10.2015 schůzka NENÍ a místo toho jdeme s dětmi do kina.Jdeme do Cinema City do Karoliny na film Hotel Transylvanie 2. Film začíná v 17:00 hod. a trvá 90 min. Sraz je V 15:50 na zastávce Radniční náměstí směr Ostrava, nebo děti můžou přistoupit na jakékoliv jiné zastávce do příslušného autobusu. S sebou : měsíčník ( zona :17,2,1) nebo jízdenku (od Náměstí stačí 30 min.) ,peníze na kino (děti do 12 let,student 139,- ,dospělý 165 ,-) a kdyžtak nějaké penízky na popcorn 🙂 zpátky pojedeme opět společně autobusem č. 28 v 19:18 z UANu.

Dejte prosím,co nejdříve vědět, zda-li vaše dítě pojede.

Kety

Tento záznam byl publikován v Infomaily . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *