Výprava s rodiči 30.-31.5.2015

Dobrý den milí rodiče, nazdar Agenti!

Posíláme vám informace k 8. výpravě Agentů, která tentokrát bude s rodiči!

Vzpomínáte Agenti, jak jsme tento skautský rok začali? Kde jsme byli na 1. výpravě? Jestli ano, tak rodičům ani muk! Skautský rok totiž zakončíme výpravou do stejného místa.

S Agenty vyrazíme o autobusový spoj dříve, než rodiče. Vy – rodiče – nás budete dalším spojem následovat. Veškeré další informace k dopravě dostanete až v autobuse.

Sraz dětí: sobota 30. května v 7.45 v Šenově na náměstí (autobus začíná na náměstí a jede v 8.00)

Spoj pro rodiče: autobus č. 28 odjezd (!) v 8.40 ze zastávky Šenov náměstí

Návrat dětí společně s rodiči: neděle 31. května v 16.21 na zastávku Šenov náměstí

Agenti s sebou: Dvě hodinové jízdenky na DPO, svačinu na sobotní dopoledne, kroj, tričko AGENTI, šátek, spacák, karimatka, pláštěnku, věci na schůzku, osobní hygienu, ešus, lžíce, teplé věci na spaní, vojenské/maskáčové oblečení (kdo má), toaletní papír, baterku.

Rodiče s sebou: to stejné jako Agenti (kromě kroje, šátku, trička a věcí na schůzku)

Cena: 250,- Kč/osobu

Omluvenky: Pokud se nemůžete výpravy zúčastnit (jak děti, tak rodiče), tak prosím pošlete omluvenku na mejl omluvy.jednicka@gmail.comOmlouvejte se, prosím, opravdu řádně a co nejdříve – podle počtu osob potřebujeme nakoupit společné jídlo.

V případě dotazů volejte Řízka – Vojtu Zářického na tel. 732 929 729

Těšíme se na všechny! Řízek, Rádio a Kája

Tento záznam byl publikován v AGENTI . Uložit odkaz do záložek.